Zwrot Kasy 2020. Oddajemy gotówkę za zakupy w Dobrych Sklepach Motocyklowych

Tak, proszę Państwa! Dobre Sklepy Motocyklowe oddają gotówkę za zakupy! Od 9 marca ruszamy z konkursem, w którym możesz wygrać zwrot kasy za zakupione w Dobrych Sklepach Motocyklowych produkty. Co miesiąc nagrodę otrzymają aż 3 osoby.

Zasady konkursu są bardzo proste. Kupujesz jeden z produktów objętych promocją. Rejestrujesz swój zakup, wypełniając formularz na stronie dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy i bierzesz udział w konkursie, w którym masz szansę wygrać pełen zwrot kosztów zakupionego produktu. Akcja trwa od 9 marca do końca czerwca. W każdym miesiącu aż 3 osoby wygrywają Zwrot Kasy od Dobrych Sklepów Motocyklowych.

Produkty objęte promocją

Oferta produktów objętych promocją jest naprawdę bogata. Znajdziesz wśród nich kaski, kombinezony jedno i 2-częściowe, kurtkijeansy motocyklowe, rękawice oraz uchwyty do mocowania telefonu do motocykla i roweru. Czyli ubierzesz i wyposażysz się na nowy sezon od stóp do głów.

Produkty objęte promocją:

AIROH - kaski Spark
BELL - kaski SRT Modular
BROGER - jeansy motocyklowe
HELD - męskie i damskie kurtki Cosmo 3
HELD - rękawice
HJC - kaski z linii RPHA
iXS - buty
OZONE - męskie i damskie kurtki Jet II
RACER - rękawice
REBELHORN - kombinezony Rebel i Rebel Lady
REBELHORN - rękawice
RST - produkty z linii TracTech
SP CONNECT - zestawy z uchwytami na telefon

Zasady konkursu Zwrot Kasy

1. Konkurs trwa od 9 marca 2020 do 30 czerwca 2020.
2. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
- kupić jeden z produktów objętych promocją - lista produktów powyżej
oraz
- wypełnić formularz konkursowy, dostępny na stronie dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy.
3. Wśród osób, które w danym miesiącu zarejestrują zakupione produktu, wybierzemy aż 3 Zwycięzców, który otrzymają pełen zwrot kosztów zakupu. Konkurs trwa aż 4 miesiące, więc w sumie aż 12 osób otrzyma Zwrot Kasy od Dobrych Sklepów Motocyklowych!

Zyskaj 5 lat gwarancji na zakupione produkty

Wszystkie biorące udział w akcji Zwrot Kasy kaski, kurtki, spodnie, kombinezony, rękawice i buty objęte są bezpłatnym programem 5 lat gwarancji. Aby objąć zakupiony produkt programem, zaznacz w formularzu konkursowym na stronie dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy pole "Zarejestruj moje zakupy także w programie 5 lat gwarancji". To wszystko! Nie musisz wypełniać żadnego dodatkowego formularza.

Zamów bezpłatnie do sklepu

Chcesz mieć pewność, że sklep, do którego się udasz, będzie miał wybrany przez Ciebie produkt w Twoim rozmiarze? Wejdź do naszego Katalogu, wybierz kolor oraz rozmiar i użyj opcji "Zamów do sklepu", zaznaczając Dobry Sklep Motocyklowy, do którego chcesz sie udać. Dostarczymy tam wybrane produkty specjalnie dla Ciebie. Bez żadnych opłat i zobowiązania do zakupu!

Powrót do listy