Rebelhorn Rocket - wszechstronna i stylowa kurtka motocyklowa

Nie wyobrażasz sobie jazdy w czymś innym, niż skórzana kurtka motocyklowa, ale po cichu zazdrościsz fanom tekstylnych ubrań wentylacji? Kurtka Rebelhorn Rocket powstała właśnie z myślą o Tobie.

nie tylko wygląda stylowo. Przede wszystkim jest niezwykle praktyczna. Powstała z połączenia zapewniającej bezpieczeństwo skóry oraz materiału steel mesh, który sprawia, że kurtka jest bardzo przewiewna i lekka.

rocket 3

Ale Rocket to coś więcej niż kurtka na ciepłą pogodę. To prawdziwie wszechstronny produkt, w którym komfortowo przejeździsz cały sezon. A wszystko dzięki dwóm wewnętrznym warstwom. Producent wyposażył model Rocket w wypinaną podpinkę ocieplającą oraz wiatro- i wodoodporną, oddychającą membranę HUMAX®.

rebelhorn rocket 1

Po wypięciu wewnętrznych warstw, Rocket staje się idealną kurtką na gorące, letni dni. To przede wszystkim zasługa materiału steel mesh, z którego wykonana przód i tył kurtki oraz jej rękawy. Dodatkową wentylację zapewnia perforacja skórzanych części klatki piersiowej i pleców oraz ukryty pod głównym zamkiem wydajny centralny kanał wentylacyjny.

rebelhorn rocket lady

Rebelhorn Rocket - bezpieczeństwo

Rebelhorn Rocket jest też kurtką bardzo bezpieczną. Wyposażono ją w komplet certyfikowanych ochraniaczy YF wykonanych w technologii HILON. Na ramionach i łokciach znajdziesz ochraniacze CE level 2 (w wersji damskiej CE level 1), na plecach - ochraniacz CE level 1. Podwójne i potrójne szwy sprawiają, że kurtka Rocket jest bardzo wytrzymała. Najbardziej narażone na urazy miejsca uszyto z wytrzymałej, ale przyjemnej w dotyku i miękkiej skóry. Na ramionach dodano też wstawki z bardzo odpornego na tarcie materiału Superfabric®.

rebelhorn rocket 3

Stylowa i komfortowa jazda dla niego i dla niej 

Dla Twojej wygody podczas jazdy i po zejściu z motocykla, kurtkę Rocket wyposażono w obszerne wstawki z materiału elastycznego oraz rozciągliwe harmonijkowe panele skórzane. Kurtka posiada 5 kieszeni (3 zewnętrzne i 2 wewnętrzne, w tym specjajną kieszeń na telefon). Matowa skóra, subtelny branding i nowoczesny krój sprawiają, że kurtka Rocket wygląda naprawdę atrakcyjnie i tworzy idealną parę z motocyklowymi jeansami.

Jeśli szukasz stylowej i praktycznej kurtki, koniecznie przymierz model Rebelhorn Rocket, dostępny zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej.

rocket lady

 

 

Powrót do listy