Rebelhorn Hardy II - turystyczna nowość

Długo oczekiwana turystyczna kurtka motocyklowa Rebelhorn Hardy II właśnie trafiła na sklepowe półki. Sprawdź, dlaczego musisz ją mieć!

Hardy II - trzywarstwowy zestaw dla niej i dla niego

Rebelhorn Hardy II to nowa, ulepszona edycja modelu Hardy, który cieszył się dużym uznaniem wielbicieli motocyklowych podróży. Czerpiąc z opinii motocyklistów oraz doświadczeń z własnych podróży (ekipa Rebelhorn znana jest z tego, że sama testuje swoje produkty zanim trafią one do produkcji), projektanci przygotowali odświeżoną wersję popularnego turystyka.

rebelhorn hardy ii kurtka motocyklowa sand

W nowej wersji zastosowano szereg najnowocześniejszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i komfort jazdy. 3-warstwowy zestaw został uszyty ] z wytrzymałej Cordury®. Kurtka posiada komplet ochraniaczy YF HILON (ochraniacze łokci i barków CE level 2 oraz certyfikowany ochraniacz pleców) oraz wzmocnienia z poliamidu HITENA Dobby Ballistic, spodniach zastosowano ochraniacze kolan YF HILON CE-level 2. Hardy II posiada rozbudowany system wentylacji z otwieranymi panelami na klatce piersiowej i wydajnym centralnym kanałem wentylacyjnym z praktyczną dzieloną na 3 częsci osłoną.  

kurtka motocyklowa rebelhorn hardy II

Ciekawym rozwiązaniem jest pełniąca fukcję warstwy ocieplającej wewnętrzna kurtka Cynix DuPont, którą można wypiąć i nosić na co dzień. Podobnie jak w poprzednich wesjach, kurtkę Hardy II wyróżniają odpinane panele odblaskowe na klatce piersiowej i plecach, które zapewniają doskonałą widoczność na drodze.

kurtka motocyklowa hardy ii wewnętrzna kurtka cynix dupont

Najważniejszą nowością jest jednak bez wątpienia dodanie do kolekcji wersji damskiej - dostępnej, podobnie jak męska w trzech wariantach kolorystycznych: BLACK, BLACK/SAND oraz GREY/BLACK/FLUO YELLOW. 

hardy ii lady kurtka motocyklowa

Powrót do listy