Prezenty dla motocyklisty - na Mikołajki i pod choinkę

Co wybrać na prezent na Mikołajki lub pod choinkę dla motocyklisty? Dobre Sklepy Motocyklowe odpowiadają na to niełatwe pytanie.

Co kupić motocyklistce lub motocykliście w prezencie na Mikołajki lub pod choinkę? Nie ma łatwej odpowiedzi na to pytanie. Biorąc pod uwagę, że kalendarz i wspaniale ozdabiane witryny sklepowe każą zmierzyć się z nim bez nadmiernej zwłoki, przybliżamy marzenia pasjonatów jednośladowych maszyn.

Smar do łańcucha, 59 zł

Znakomita większość motocykli poruszających się po naszych drogach wyposażona jest w łańcuchy napędowe. Jak wiadomo, wymagają one systematycznej obsługi. Każdego właściciela wyposażonej w ten element napędu maszyny z pewnością ucieszy doskonały smar w sprayu.

smar do łańcucha w sprayu

W katalogu Dobrych Sklepów Motocyklowych znajdziecie zwycięzcę wielu testów porównawczych - Dry Lube Chain Spray firmy S100. Puszka mieści się do buta lub skarpety. Cena - 59 zł za opakowanie 400 ml.

Środek do czyszczenia wizjera i skorupy kasku, 49 zł

Nie każdy motocykl posiada łańcuch. Jeśli osoba, która ma zostać przez Was obdarowana jeździ Harleyem lub BMW, istnieje duże prawdopodobieństwo, że smaru w sprayu nie potrzebuje. Jednak bez względu na markę dosiadanego pojazdu, nie ma na świecie motocyklisty, który nigdy w życiu nie zabił twarzą muchy lub komara. Są to stworzenia na tyle perfidne i wyrachowane, że ginąc mszczą się na swych zabójcach, wybierając z reguły na miejsce swej defragmentacji środek pola widzenia na wizjerze kasku. Dlatego dużo radości sprawicie każdemu znającemu problem, podarowaniem preparatu do czyszczenia tego elementu.

189086 ZAL321573

Marka S100 jest gwarancją wysokiej jakości produktu. Cena - 49 zł za 100 ml.

Interkom motocyklowy, od 729 zł

Motocykliści to istoty stadne. Miło podróżuje się jednośladowym pojazdem, ale równie przyjemnie jest porozmawiać w dobrym towarzystwie o swych maszynach i przygodach przeżytych, czy to w szerokim siodle cruisera, czy na obitej tkaniną desce zamontowanej w maszynie sportowej. A może połączyć obie te przyjemności i dać bliskiej osobie możliwość ciekawej konwersacji podczas jazdy? Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

interkom motocyklowy

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas interkomami motocyklowymi. Cena - od 729 zł.

Rękawice motocyklowe Held, od 149 zł

Jeżeli ktoś z Twoich bliskich jest zarażony wirusem motocyklowym to wiesz, że lekarstwo na to schorzenie nie istnieje. Okres zimowy jest dla tego typu pacjentów szczególnie trudny. Doświadczenie uczy, że ulgę w cierpieniach przynosi im jedynie wzbogacenie posiadanego przez nich rynsztunku. Kupno kasku to spore wyzwanie ze względu na konieczność dokonania szeregu dokładnych przymiarek. Dużo łatwiej wybrać rękawice.

rękawice Held

Wystarczy we śnie zmierzyć klientowi lub klientce obwód dłoni miarką krawiecką i połowa sukcesu jest w kieszeni. W naszym katalogu wybierzecie właściwy model i rozmiar. Dłonie umieszczone w nowych Heldach i relacje z rozmaitych wypraw do Chorwacji na YouTube, pozwolą zarażonej osobie przetrwać długie zimowe wieczory. Cena - od 149 zł.

Zestaw gmoli SW-Motech

Wymyta i wywoskowana Honda czy Yamaha stoi w garażu na stojakach, pod cieplutkim pokrowcem. O funkcje życiowe dba dzielnie automatyczna ładowarka akumulatora. Wszystkie pająki zabite. Maszyna jest tak piękna, że mogłaby wziąć udział w finale Beauty Challenge z Natalią Schroeder. Tylko co będzie, jeśli w sezonie przytrafi się figura i motocykl już piękny nie będzie? Wierzcie mi, że ta troska spędza sen z oczu wielu właścicieli dwukołowych wizualnych fajerwerków. Rozmyślając nad prezentem dla właściciela/właścicielki takiego cuda, warto rozważyć zakup gmoli.

zestaw gmoli

Oczywiście nie pasują do CBRki ani GSX-Ra, ale wiele równie uroczych maszyn można nimi zabezpieczyć. Bogata oferta Dobrych Sklepów Motocyklowych zawiera zestawy gmoli dla większości maszyn jeżdżących po naszych drogach. Cena - od 499 zł

Powyższe sugestie i podpowiedzi stanowią jedynie swego rodzaju drogowskaz, będący znacznym uogólnieniem potrzeb, oczekiwań i skrywanych marzeń motocyklistów. Dokładamy wszelkich starań, by oferta Dobrych Sklepów Motocyklowych była w stanie uczynić w pełni usatysfakcjonowanymi wszystkich miłośników jednośladowych maszyn.

Być może chcąc sprawić z okazji Mikołajek czy choinki radość osobie, na której nam zależy, należałoby sięgnąć po skórzany kombinezon lub klasyczną kurtkę. Niewykluczone, że oczekiwany jest ubiór tekstylny lub nowa para butów. A może pora jednak na nowy kask?

Powrót do listy