Nowości Rebelhorn i Broger pokazane na Media Day 2020

Rebelhorn i Broger przygotowały nowości na 2021 rok. Sprawdźcie jak prezentują się wybrane z produktów oraz jak wyglądała ich oficjalna premiera podczas Media Day.

Rebelhorn oraz Broger to dwie motocyklowe marki, które rozwijają się w niewiarygodnie szybkim tempie. Rebelhorn wraz z każdą kolekcją podnosi sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, a Broger mimo krótkiego stażu jest marką, która ma szansę zostać rozpoznawalną na całym świecie dzięki dbałości o szczegóły. Ich rozwój ogląda się z przyjemnością, a produkty z nadchodzącej kolekcji na 2021 rok miały okazję obejrzeć motocyklowe media podczas specjalnie zorganizowanego Media Day.

Wszystkie produkty spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, a premiery odbyły się pod hasłem The Future Is Now. Jeśli lubisz wytrzymałe i dobrze wyglądające motocyklowe kurtki, spodnie, kombinezony, rękawiczki, koszule i buty to koniecznie zobacz na poniższych zdjęciach wybrane nowości, a w nowym roku wypatruj ich w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

Produkty Rebelhorn oraz Broger znajdziesz w Dobrych Sklepach Motocyklowych. Uzupełnij swoją garderobę o produkty, które poprawią Twoją stylówkę jednocześnia będąc bardzo zaawansowane technicznie.

Powrót do listy