Najciekawsze jeansy motocyklowe 2020

Jakie jeansy motocyklowe wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ile muszą kosztować dobre jeansy na motocykl? W tym tekście rozwiewamy wszystkie wątpliwości!

Dlaczego jeansy motocyklowe są tak istotnym elementem w katalogach sklepów dla jednośladowców? Każdy motocyklista wie, jak czuje się człowiek ubrany w skórzany kombinezon.

O ile kurtki z reguły nie wywołują jakiegoś nadzwyczajnego dyskomfortu, o tyle spodnie wręcz przeciwnie. To rzecz o jasnym przeznaczeniu. Komuś, kto złożony jak scyzoryk siedzi na plastikowym rumaku może nawet być względnie wygodnie, ale po zejściu na ziemię pojawia się problem.

Co w takim razie zrobić, jeśli chcielibyśmy pojechać do pracy, kawiarni, nad morze czy na randkę? Z wyjątkiem tego ostatniego przypadku, przewidywane prędkości zapewne nie będą torowe. Warto byłoby w takiej sytuacji na nogi wdziać coś wygodniejszego. Z drugiej strony nigdy nie należy rezygnować z bezpieczeństwa zapewnianego przez ochraniacze i kevlar.

Rozwiązanie takiego dylematu nasuwa się samo. Jeansy motocyklowe.

Jeansy motocyklowe to wygodne spodnie imitujące wygląd spodni cywilnych, ukrywające swoją prawdziwą naturę profesjonalnej odzieży ochronnej dla bikerów. Zapewniają znaczny poziom bezpieczeństwa, które zawsze ma kluczowe znaczenie.
Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych modeli ze sklepowych półek. Coś dla siebie znajdą tu zarówno motocykliści, jak i motocyklistki.

Jeansy motocyklowe Ozone Star II

Ozone Star II to jeansy motocyklowe uszyte w tradycyjnym kroju regular, stanowiące ofertę dla mężczyzn szukających komfortu podczas motocyklowych przejażdżek.

ozone-star-ii

Spodnie wykonane są z bawełny z domieszką elastanu. Star II podszyte zostały niezwykle wytrzymałym KEVLAREM DUPONT. Producent zastosował regulowane ochraniacze kolan CE level 2 oraz przewidział możliwość zamontowania ochraniaczy bioder. Całość jest certyfikowana w standardzie CE. Cena: 399 zł.

Jeansy motocyklowe Ozone Roxy

Jeansy Ozone Roxy to propozycja dla motocyklistek. W przypadku spodni damskich rośnie znaczenie zdolności kroju do podkreślania atrakcyjności wizualnej osoby ich używającej. Projektanci zaproponowali tu wysoki stan i zwymiarowanie slim-fit. Biorąc pod uwagę korzystny look czerni rasowanej woskowaną fakturą jest pewne, że motocyklistka w spodniach Roxy zyska oczekiwany efekt.

ozone-roxy
Jeansy motocyklowe Ozone Roxy wykonane zostały z bawełny łączonej z elastanem, podszytych KEVLAREM DUPONT ARAMID FIBER. Zastosowano możliwe do wymontowania z zewnątrz ochraniacze kolan CE level 2 oraz kieszenie pozwalające na użycie ochraniaczy bioder. Komfort użytkowania podnoszą elastyczne wstawki nad kolanami i na lędźwiach. Warto przymierzyć - choć uwaga! Będziesz w nich wyglądać tak świetnie, że pewnie nie będziesz chciała ich zdjąć. Cena: 399 zł.

Jeansy motocyklowe Rebelhorn Classic II

Rebelhorn Classic II to model oferowany w wersji męskiej i damskiej. W pierwszym przypadku w krojach regular i slim fit, w drugim, za sprawą zastosowania dużej domieszki elastycznych włókien - w kroju uniwersalnym.
Wykonane są z bawełny z domieszką poliestru i elastanu oraz podszyte poliestrem mesh, bawełną i lycrą. W kluczowych dla kwestii bezpieczeństwa miejscach producent zastosował panele z KEVLARU DUPONT.

rebelhorn-classic-ii-black

Wszystkie te materiały połączono z sobą potrójnymi szwami, gwarantującymi integralność spodni w razie niebezpieczeństwa. Istotne znaczenie ma zastosowanie odblaskowych pasków Reflective, podnoszących poziom bezpieczeństwa biernego. Duży dodatek włókien elastycznych zapewnia pełen komfort użytkowania oraz satysfakcjonującą prezencję.

rebelhorn-classic-ii
Spodnie Rebelhorn Classic II wyposażone są w certyfikowane ochraniacze kolan i bioder CE level 2 oraz w kieszeń pozwalającą na zamontowanie ochraniacza kości ogonowej. Regulowane panele ochronne w kolanach możliwe są do wypięcia bez konieczności zdejmowania spodni, co znakomicie poprawia komfort użytkowania. Posiadają 4 kieszenie zewnętrzne oraz szlufki umożliwiające zastosowanie pasa, łączącego je z kurtką. Występują w wielu wersjach kolorystycznych. Cena to 449 zł.

Jeansy motocyklowe Rebelhorn Eagle II

Męskie jeansy motocyklowe Rebelhorn Eagle II to spodnie o cechach bezpieczeństwa i funkcjonalności zbliżonych do Classic II, różniące się od nich krojem i zastosowanym materiałem.

rebelhorn-eagle-ii

Uszyte zostały w zwymiarowaniu slim fit oraz wzbogacone o elastyczne wstawki w kształcie charakterystycznych harmonijek nad kolanami i na lędźwiach oraz elastanowe panele w kroku i w wewnętrznych częściach udowych. Zastosowany materiał to bawełna Denim Jeans z dodatkiem elastanu. Spodnie certyfikowane są w standardzie CE. Cena wynosi 449 zł.

Jeansy motocyklowe Broger California

Broger to nowa marka odzieży motocyklowej, przebojem zdobywająca europejskie rynki. Jej misją jest uczynienie użytkowego i praktycznego dotychczas wzornictwa ubiorów dwukołowych jeźdźców pewną nową jakością. Kto powiedział, że motocyklista ma być szarą postacią udekorowaną rozbitymi muchami?

odzież motocyklowa broger 13

Owa nowa jakość lansowana przez Brogera to przeniesienie do motocyklowego świata najwspanialszych trendów casualowej mody, znanej nie tylko z ulic Nowego Yorku czy Mediolanu ale także z wybiegów topowych domów mody.

odzież motocyklowa broger 1

Broger California to spodnie motocyklowe wyglądające jak żywcem zdjęte z miejskiego rebelianta, potrafiącego świadomie stylizować swą pozorną niedbałość w zakresie ubioru. Efekt, jak można dostrzec, jest oszałamiający. Występują w wersji męskiej i damskiej. Uszyte są w kroju slim, ze zwężanymi nogawkami.

broger-california-men

Posiadają wewnętrzną, wykonaną z aramidowego KEVLARU  DUPONT, ochronną warstwę ochronną, która jest całkowicie wypinana, co pozwala uczynić z Brogerów California w pełni cywilne spodnie.    

broger-california-men-blue

Warstwa zewnętrzna to wysokiej jakości Denim - bawełna z domieszkami poliestru i Spandexu, pozwalająca za sprawą swej elastyczności na dopasowanie odzieży do ciała, bez straty dla komfortu.

broger-california-lady

Spodnie California wyposażone są w pełen pakiet ochraniaczy SAS-TEC, obejmujących ochronę kolan, bioder i kości ogonowej. Posiadają również odblaskowe elementy Reflective. Broger California posiadają certyfikację CE. Cena to 599 zł.

Jeansy motocyklowe Broger Florida

Gorącą nowością na rok 2020 są motocyklowe spodnie Broger Florida. Samo nazewnictwo modeli wspomnianej marki wskazuje nam miejsce na świecie, które dostarczyło inspiracji jej twórcom.

broger-florida-1

Jest w kulturze Stanów Zjednoczonych pewien głęboko zakorzeniony gen wolności, który pozwala się odnaleźć również w tym modelu jeansów. Są dopasowane do sylwetki ale absolutnie nie obcisłe.

broger-florida-men
Jeansy motocyklowe Broger Floryda uszyte zostały z utrawytrzymałej tkaniny, zawierającej w sobie specjalną bawełnę, niezwykle wytrzymałe włókna zwane DYNEEMA, poliester i Spandex.

broger-florida

Parametry jakie osiąga ta mieszanka, zwalnia z potrzeby stosowania dodatkowych warstw wewnętrznych bądź wzmocnień. Producent zastosował pełen pakiet ochraniaczy SAS-TEC, dla kolan, bioder i kości ogonowej oraz elementy Reflective na nogawkach. Występują w wersji męskiej i damskiej. Cena to 699 zł.

Powrót do listy