kaski na nakeda

kaski na nakeda 2018

Kaski na nakeda. 6 najciekawszych propozycji sezonu 2018

Jeżdżąc nakedem po mieście warto podkreślić własną osobowość i wyróżnić się na tle innych motocyklistów. Wybraliśmy 6 topowych kasków, które spełnią to zadanie.

Nienaganny styl – to sprawa kluczowa kiedy ubierasz się na nakeda. Ale miejskie środowisko pełne jest niebezpieczeństw, przed którymi dobry kask musi cię ochronić.

Wybraliśmy 6 topowych kasków do miejskiej jazdy. Topowych nie oznacza wcale najdroższych – chodzi raczej o fajne malowania, wyposażenie i jakość wykonania.

1. Bell Qualifier

 

Niedrogi, ale świetny jakościowo kask Qualifier to znakomity stosunek jakości do ceny. Ma rozbudowaną wentylację, poduszki policzkowe tłumiące hałas, antybakteryjną wyjmowaną wyściółkę i nieparujący wizjer. Ponadto dostępny jest w kilku atrakcyjnych malowaniach. Zapięcie: double D. Cena: od 549 zł.

2. Airoh Movement S

Lekki i bardzo dobry kask dostępny w kilku atrakcyjnych malowaniach. Airoh Movement S w standardzie ma blendę przeciwsłoneczną, wyściółkę z antybakteryjnego materiału Sanitized, rozbudowany system wentylacji i Pinlocka. Zapięcie: mikrometryczne. Cena: od 999 zł.

3. HJC FG-ST

Sztywna skorupa z włókien szklanych skrywa blendę przeciwsłoneczną, wydajny system wentylacji ACS i szeroki wizjer, który łatwo zdemontować. Wnętrze HJC FG-ST można oczywiście zdemontować do prania, a dzięki technologii SilverCool nie wydziela ono przykrego zapachu. W zestawie Pinlock. Zapięcie: double D. Cena: od 1199 zł.

4. HJC RPHA 70

Sportowo-turystyczny kask, którego konstrukcję oparto na topowym kasku HJC – RPHA 11. W HJC RPHA 70 w standardzie znalazła się blenda przeciwsłoneczna i superwytrzymała skorupa PIM Plus z kompozytów. Do tego świetna wentylacja i wizjer z szerokim polem widzenia. Zapięcie: double D. Cena: od 1999 zł.

5. Bell Star

Model Star był pierwszym na świecie kaskiem integralnym. Nowy Star to sztywna skorupa Tri-Matrix Composite, szeroki wizjer Panovision dostosowany do pozycji drogowej i wiele świetnych malowań, które pozwolą dopasować kask do własnego motocykla i indywidualnego stylu. Zapięcie: double D. Cena: od 2399 zł.

6. Arai Renegade V

Nowość 2018. Pancerna, sztywna skorupa kasku Arai Renegade V zadba o bezpieczeństwo, a odpowiedni do miasta styl zapewnią ciekawe malowania. Podczas miejskich przelotów przyda się tradycyjna dla kasków Arai rozbudowana wentylacja. Zapięcie: double D. Cena: od 2699 zł.
 

Powrót do listy