Bell SRT - wygodny szosowy kask ze sportowym pazurem

Nazwa SRT to skrót od STREET, co wiele mówi o tym modelu. Doskonale sprawdzi się na szosie i przy bardziej sportowej jeździe. Zobacz, co w sobie kryje.

BELL  SRT jest swtorzony do komfortowej jazdy zarówno w trasie, jak i w mieście. Wyposażony w najnowsze technologie oferuje wysoki stopień bezpieczeństwa oraz satysfakcji z jazdy.

Bezpieczeństwo

Skorupa w Bellu SRT jest wykonana z kompozytów włókna szklanego. Kask jest dzięki temu zarówno lekki jak i wytrzymały. W środku jako wypełnienie posłużył niezawody i funkcjonalny EPS.

Jedną z ważniejszych kwestii w bezpieczeństwie kasku odgrywa jego prawidłowy rozmiar i dopasowanie. Bell zapewnia wybór 3 rozmiarów skorupy oraz 3 rozmiarów wypełnienia EPS. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie idealnie "siedzący" na głowie kask.

Komfort w stylu Bella

W kasku Bell SRT zadbano o to aby użytkownik kasku zawsze czuł się w nim komfortowo. Dlatego właśnie kask specjalnie dostosowano dla osób noszących  okulary, aby jazda w nich była możliwa i wygodna.

Dodatkowo, w wypełnieniu EPS znajdziemy specjalne zintegrowane kieszonki do umieszczenia słuchawek. Dzięki kieszonkom możemy urozmaicić swoją jazdę na trasie lub po mieście.

Zaawansowany system Panovision

Kask został wyposażony w wyśmienity wizjer oparty na systemie Panovision. Dzięki temu specjalnemu wizjerowi, nasze pole widzenia w kasku jest o wiele szersze, zarówno w pionie jak i poziomie.

Rozwiązanie to jest szczególne przydatne podczas szybkiej jazdy, gdy przyjmiemy skuloną pozycję. Panovision pozwoli szybciej dostrzec ewentualne przeszkody, m.in. zbliżające się z tyłu pojazdy, co pozwoli nam na to wcześniej reagować.

Zadziorny w każdym wydaniu

Kask musi nie tylko chronić, ale też wyglądać. A zacnego wyglądu modelowi SRT odmówić nie można. Agresywna skorupa w połączeniu z nowoczesnymi malowaniami robi genilane wrażenie. 

Dla ludzi którzy cenią sobie minimalizm, dostępne są czarne kolory kasku (zwykły i matowy), jak i biały.Powrót do listy