Aktualności

Promocja na olej 4L i filtr oleju!

- 10% do 14 lutego

Szczegóły

Co grozi za jazdę bez prawa jazdy? To musisz wiedzieć!

Jazda za kierownicą motocykla, bez stosownych uprawnień wynikających z posiadania prawa jazdy, grozi surowymi karami! Sprawdź, czym może się to skończyć.

Szczegóły

Jak prać kurtkę z membraną? Czy zwykły proszek to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, jak wyprać swoją ulubioną kurtkę tak, by nie uszkodzić znajdującej się wewnątrz stałej membrany? Z nami dasz radę. Sprawdź, jakie to proste!

Szczegóły

Jakie gogle motocyklowe do motocrossu? FMF Racing to pół wieku innowacji

Jakość ma być coraz lepsza – z takim założeniem niemal pół wieku temu Don Emler powołał do życia markę FMF Racing, która dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w motocrossie i enduro.

Szczegóły

Najlepsza kurtka motocyklowa tekstylna. Jak ją znaleźć?

Czym powinna charakteryzować się najlepsza tekstylna kurtka motocyklowa? Jakie cechy użytkownicy uznają za najbardziej pożądane? Oto kilka wskazówek od doświadczonych motocyklistów.

Szczegóły

Uchwyt na telefon do motocykla. Który jest najbezpieczniejszy?

Ładny, estetyczny i bezpieczny. Czy taki uchwyt na telefon do motocykla w ogóle istnieje? Owszem, nazywa się SP Connect Moto Bundle i zajmie się twoim telefonem jak żaden inny!

Szczegóły

Wesołych Świąt

Wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i hucznego Sylwestra wszystkim naszym klientom życzy cała ekipa Motor-Centrum Lubin!

Szczegóły

Rejestracja motocykla online, koniec karty pojazdu. Znamy termin

Koniec z kartą pojazdu, nalepką kontrolną i oddawaniem starych tablic, za to pojawi się rejestracja online. Kiedy? Niestety dopiero późną wiosną 2021 r.

Szczegóły
z 14